Zdravá energie v tubě

person Vytvořil: Admin Admin list V: Med On: comment Comment: 0 favorite Přečteno: 269

Ano! Jako první v ČR nabízí Úůll medovicový a pastovaný med v praktickém balení. Vhodný na cesty, pro sportovce, na doplnění energie.

Už od pradávna se má za to, že je med lék a je obzvláště ceněný v období, do kterého se pomalu ale jistě vkrádají chladné, zachmuřené dny, které přináší nepřátele, jimž nemůžete přijít na jméno. Sladký lék v podobě medu funguje jako výborný posilovač imunitního systému a v tradičním léčitelství se uplatňuje při kašli, zánětu průdušek, nachlazení i bolesti v krku.

Med v tubě?

Ano! Jako první v ČR nabízí Úůll medovicový a pastovaný med v praktickém balení. Vhodný na cesty, pro sportovce, na doplnění energie.

Lesní med

Medovicový med pravděpodobně nejchutnějsí z českých medů. Lidově nazývaný jako lesní med je produkován zejména mšicemi a puklicemi žijícími v lesních porostech. Medovicový med má svou typicky tmavou až téměř černou barvu a specifickou jemně štiplavou chuť. O vysoké kvalitě medu produkovaného našimi včelami svědčí elektrická vodivost 110 mS/m a nizký obsah vody 15%. Nechte se unést lahodnou chutí našich medů a dostaňte tak do svého těla kousek zdraví, které včely pomocí svých produktů nabízejí.

Na původu záleží!

Na vašem sladším dnu se podílí hned 300 včelstev, která si užívají krásy oblasti CHKO Český les, do budoucna by se měl počet včelstev navýšit na 600. Horská příroda, čerstvý vzduch, nedotčené květy i vytrénované včelky se samozřejmě společně podepisují i na vysoké kvalitě lahodného medu. Díky kladenskému Úůllu si můžete dopřát kvalitní květový i oblíbený lesní med. Med si můžete objednat přímo na e-shopu a vyzvednout si ho osobně v (sladkém, medovém) krámku v Kladně.

Do obchodu

Ve stejné kategorii

Související podle značky

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec

New Account Register

Už máte účet?
Přihlašte se nebo Resetujte heslo