DOPRAVA ZDARMA OD NÁKUPU ZA 1 299 KČ

Zavřít
VB33

Výhodné balení - 4x jemně perlivá medovINÁ

medovINÁ – jemně perlivé medové fizzante

Lehká, jemně perlivá a jiná než klasická medovina.

Výhodné balení obsahuje 4 jemně perlivé medoviny, které jsou skvělou alternativou ke spritzu nebo lehkým letním koktejlům. Vznikají kvašením kvalitního medu za studena a neobsahují žádné konzervanty ani zbytečné přísady – jen vodu, med, kvasinky a směs koření.

🍯 4× medovINÁ přírodní 250 ml

🥂 Jedna plechovka = minimálně 2 drinky. Obsahuje 13,5 % alkoholu, tedy přibližně trojnásobek oproti běžným alkoholickým limonádám. Nejlépe chutná ve sklenici plné ledu, samotná nebo například se Spritem či tonikem.

💰 Jeden drink tak vychází přibližně na 63 Kč.

❄️ Nejlépe chutná pořádně vychlazená. Obsah alkoholu 13,5 %. Složení: voda, med, kvasinky, směs koření, CO₂. 🍯🥂

499,00 Kč

Počet
Skladem

iconwpimg-block
Vlastní včelnice Staráme se o 250 úlů
iconwpimg-block
Pečlivě zabaleno Každý produkt balíme zvlášt
iconwpimg-block
Rychlé odeslání Každý produkt balíme zvlášt
iconwpimg-block
Vyrobeno s láskou Včelařina nás baví a je to znát

medovINÁ- jemně perlivé medové fizzante

Lehká, jemně perlivá a jiná než klasická medovina. 

Výhodné balení obsahuje 4 jemně perlivé medoviny, které se skvěle hodí na letní večery, posezení s přáteli i chvíle pohody.

medovINÁ vzniká kvašením kvalitního medu za studena. Díky jemnému perlení a svěžímu charakteru představuje moderní alternativu ke spritzu, proseccu nebo lehkým vinným drinkům.

Nenajdete v ní žádné konzervanty ani zbytečné přísady – pouze vodu, med, kvasinky a směs koření. Výsledkem je poctivě vytvořené alkoholické osvěžení s jemně medovým základem.

V balení najdete

🍯 4× medovINÁ přírodní 250 ml

Jedna plechovka = dva drinky 🥂

medovINÁ obsahuje 13,5 % alkoholu, což je přibližně trojnásobek oproti běžným alkoholickým limonádám nebo ochuceným pivům.

Proto doporučujeme podávat ji ve sklenici plné ledu.

🥂 Jedna plechovka vystačí minimálně na 2 osvěžující drinky.

💰 Jeden drink tak vychází přibližně na 63 Kč.

🍋 Výborně chutná samotná na ledu nebo v kombinaci se Spritem či tonikem.

Cena balení

Běžná cena: 556 Kč

Cena ve výhodném balení: 499 Kč

❄️ Nejlépe chutná pořádně vychlazená.

Obsah alkoholu: 13,5 %

Složení: voda, med, kvasinky, směs koření, CO₂

Vyrobeno v České republice

Skladování

Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Skladujte v suchu při teplotě 5–25 °C. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 24 hodin.

Mohlo by vás také zajímat

chat Komentáře (0)

Další dobroty z Úůllu

Ověřeno našimi zákazníky

Ověřeno našimi zákazníky

Zbozi.cz Heureka.cz Google

Sledujte nás
na Instagramu

A tohle jsme my!

Rodinné včelařství Úůll vzniklo z vášně k přírodě, včelaření a poctivé práci. Založil jej otec se dvěma syny, kteří rozdělili své síly, aby vytvořili silný celek, který vám nabízí to nejlepší z přírody.

Dvě rodiny, jedna vize

Naše farma je rozdělena na dvě samostatné firmy, které se navzájem doplňují:

Prodejní část má na starosti Josef mladší se svou ženou Viktórií. Jejich úkolem je rozvoj značky Úůll, marketing, komunikace se zákazníky a správa e-shopu. Josef a Viktória dbají na pečlivé balení a rychlé doručení objednávek, abyste si mohli vychutnat naše produkty v té nejlepší podobě.

Výrobní část vede Martin spolu s otcem Josefem. Stará se o rozšiřování včelstev a výrobu medu, propolisu, vosku i dalších produktů. Díky jejich péči a zkušenostem zpracováváme med z těch nejlepších oblastí České republiky a přinášíme vám produkty, které si zachovávají svou přirozenou chuť i kvalitu.



Objednávky uhrazené do 12:00 expedujeme ještě DNES 📦