Elixír mládí s mateří kašičkou
Zářivá pleť i po čtyřicítce
„Užívejte si pocit z nádherně vypnuté a hladké pleti i v pozdějším věku. Složení tohoto krému jsme přizpůsobili ženám 45+, které trápí úbytek kolagenu a vznik hlubších vrásek. Elixír díky mateří kašičce a složkám d'Orientine S a Pentavitin dodává pleti ztracenou pevnost a hydratuje ji, výtažek z řas EPS white zase omezuje tvorbu pigmentových skvrn. Buďte znovu atraktivní a plná energie – duševní rovnováha začíná na povrchu.“
Chcete získat rady, slevy a vědět o novinkách jako první? Staňte se členem našeho Ůúllu
Kolagen jako základ
Pevnost a pružnost pleti ovlivňuje mnoho faktorů, dostatek kolagenu je ale úplným základem. Jeho úbytek začínáme pociťovat od 25. roku života, první hlubší vrásky se pak mohou začít objevovat už od 30 let. Složení tohoto krému jsme přizpůsobili ženám od 45 let, které již kromě vrásek řeší i celkovou ztrátu pevnosti pokožky. Dostatek kolagenu dokáže takovou pleť znovu zpevnit, vyrovnat její povrch a účinně vyhladit. Vaše tvář se tak znovu úžasně projasní.
Pentavitin pro hydrataci
Trápí vás suchá pleť? S věkem se postupně snižuje pocit žízně a pleť začíná být sušší. Dodejte jí vláhu díky 100% přírodní složce zvané Pentavitin, která dokáže zajistit hydrataci až na dlouhých 72 hodin.
Mohlo by vás také zajímat
Výživný pleťový krém s mateří kašičkou MED + Q10 51 ml
Balzám na ruce MED + Q10 205 ml
Balzám na rty MED 25 ml
Další dobroty z Úůllu
Vlasová voda MED + Q10 215 ml
Vlasový šampon med a kozí mléko Bohemia Herbs 250 ml
Regenerační pleťový krém MEDOVÝ ELIXÍR
Toaletní mýdlo med a kozí mléko Bohemia
Mýdlo s propolisem (hnědé)- exp. 08/2025
Dvoufázový oční a pleťový odličovač MEDOVÝ ELIXÍR
Zubní pasta s propolisem
Pleťová voda s mateří kašičkou
Ústní spray s propolisem
Relaxační koupelová sůl med a kozí mléko Bohemia herbs
Relaxační koupelová pěna med a kozí mléko Bohemia herbs...
Medový balzám na rty
Bambucký balzám s propolisem
Medová mast s propolisem
Koupelová sůl s minerály z Mrtvého moře MED + Q10 200 g
Ústní voda s propolisem
A tohle jsme my!
Rodinné včelařství Úůll vzniklo z vášně k přírodě, včelaření a poctivé práci. Založil jej otec se dvěma syny, kteří rozdělili své síly, aby vytvořili silný celek, který vám nabízí to nejlepší z přírody.
Dvě rodiny, jedna vize
Naše farma je rozdělena na dvě samostatné firmy, které se navzájem doplňují:
Prodejní část má na starosti Josef mladší se svou ženou Viktórií. Jejich úkolem je rozvoj značky Úůll, marketing, komunikace se zákazníky a správa e-shopu. Josef a Viktória dbají na pečlivé balení a rychlé doručení objednávek, abyste si mohli vychutnat naše produkty v té nejlepší podobě.
Výrobní část vede Martin spolu s otcem Josefem. Stará se o rozšiřování včelstev a výrobu medu, propolisu, vosku i dalších produktů. Díky jejich péči a zkušenostem zpracováváme med z těch nejlepších oblastí České republiky a přinášíme vám produkty, které si zachovávají svou přirozenou chuť i kvalitu.




